Aktualności

Stena Recycling partnerem charytatywnego turnieju
2013-08-06
Stena Recycling partnerem charytatywnego turnieju
1 sierpnia na plaży La Playa w Warszawie odbył się IV Charytatywny Turniej Plażowej Siatkówki dla firm z branży deweloperskiej i zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Stena Recycling jako partner wydarzenia, zapewniła pojemniki do selektywnej zbiórki butelek PET oraz przekazała ekologiczny podarunek do loterii charytatywnej. Podczas imprezy zebrano aż ponad 157 tysięcy zł. Środki te zostaną przeznaczone na pomoc podopiecznym fundacji „Nasze Dzieci” przy Klinice Onkologii w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie.

W czwartym już z kolei  turnieju organizowanym przez firmę James Lang LeSalle wystartowała rekordowa ilość drużyn, bo aż 24, w skład których weszli przedstawiciele z wiodących w Polsce firm branży property. Po bardzo zawziętej rywalizacji, triumfatorem okazała się ekipa Warbudu, która w finale wygrała z gospodarzem turnieju. Zwycięzcami byli jednak wszyscy, którzy sprawili, iż podopieczni fundacji „Nasze Dzieci” otrzymają tak hojne wsparcie.

Po za samym turniejem, podczas tego wydarzenia przewidziane zostały również inne atrakcje. Wśród nich znalazły się pokaz barmański, wioska piratów dla najmłodszych, charytatywna aukcja oraz loteria, na poczet której Stena Recycling przeznaczyła zestawy toreb do segregacji. Wieczorem przedstawiciele wszystkich zaangażowanych w rozgrywki spotkali się na imprezie plenerowej.

Podczas trwania imprezy, Stena Recycling zapewniła odbiór odpadów plastikowych, dodatkowo przeznaczając na ten cel specjalnie przygotowane pojemniki. Zaprezentowane zostało również MultiSort, dzięki któremu sortowanie odpadów w biurach staje się wygodniejsze, bardziej estetyczne oraz minimalizuje się nawet o 63% używaną ku temu przestrzeń. Mimo bardzo szerokiego wachlarza atrakcji podczas tego dnia, rozwiązanie cieszyło się ono niemałym zainteresowaniem przedstawicieli firm z branży nieruchomości, którzy bardzo chętnie widzieliby to rozwiązanie w swoim biurze.

 
Źródło: stenarecycling.pl
  • Lorem
  • Lorem2
  • Lorem3
  • Lorem4
  • Lorem5
  • Rohre Direct
  • Rury.com.pl
  • Eltrans