Aktualności

Zaproszenie Grupy Azoty - Szkolenie
2013-06-17
Zaproszenie Grupy Azoty - Szkolenie
Zapraszamy na szkolenie i warsztaty organizowane przez GRUPĘ AZOTY S.A. i Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej. Szkolenie odbędzie się 26 czerwca 2013 r. na Wydziale Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej.

Grupa Azoty od lat jest jednym z liderów polskiego przemysłu tworzyw sztucznych. Fundamentem naszej działalności w tym obszarze od zawsze była wysoka i stabilna jakość produkowanych tworzyw oraz ciągłe poszukiwanie innowacji. Wiele nowości wśród tworzyw oparte jest na ścisłej współpracy z klientami i jednostkami naukowymi. Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej jest jedną z wiodących jednostek naukowych w obszarze technologii chemicznej, w tym technologii polimerów.

W Grupie Azoty w ramach naszej współpracy z klientami oprócz szerokiej gamy tworzyw bazowych i modyfikacji oferujemy także profesjonalne wsparcie techniczne w ramach serwisu przed i po sprzedażowego produktów. Nasze nowoczesne laboratoria i wykwalifikowana kadra pomagają dobrać lub w razie potrzeby stworzyć tworzywo odpowiednie nawet do najbardziej wymagających aplikacji. Wieloletnie doświadczenie i ciągły kontakt z branżą pozwala szybko reagować i rozwiązywać ewentualne problemy w przetwórstwie poprzez serwis techniczny świadczony zarówno w centrali firmy jak i bezpośrednio u klienta.

W ramach współpracy z Uczelniami staramy się tworzyć połączenia między światem nauki i biznesu. Jesteśmy przekonani że tylko wzajemne zrozumienie potrzeb i ścisła współpraca może zaowocować innowacjami i podnieść zakres wykorzystywanej wiedzy co na pewno zdynamizuje rozwój branży.

Optujemy za jak największym transferem wiedzy i doświadczenia do naszych obecnych i potencjalnych klientów. Proponujemy organizację szkoleń dla kadry technicznej z zakresu właściwości i przetwórstwa tworzyw sztucznych. Dokonamy wyboru tematów spośród najczęściej wskazywanych przez Państwa w ankietach jako budzących zainteresowanie i wymagających pogłębienia, by dokonać właściwego wyboru oraz zaproponować odpowiednich prelegentów wywodzących się z grupy wiodących polskich specjalistów i praktyków. Z przyjemnością spełnimy Państwa oczekiwania, by w wygodny i skuteczny sposób pogłębić Państwa i naszą wiedzę.



Tematyka zajęć:

Przetwórstwo tworzyw sztucznych:

- Nowoczesne materiały polimerowe

- Warunki uplastyczniania i dobór parametrów wtryskiwania PA i POM niewzmocnionych i wzmocnionych

- Sezonowanie i kondycjonowanie wyrobów z PA i POM



Zajęcia poprowadzą specjaliści z Politechniki Krakowskiej i Politechniki Warszawskiej

Źródło : tworzywa.pl
  • Lorem
  • Lorem2
  • Lorem3
  • Lorem4
  • Lorem5
  • Rohre Direct
  • Rury.com.pl
  • Eltrans